Image Alt

Wybierz swój smak

Gelato

Jeżeli potrzebujesz Pena, który będzie towarzyszył Ci w codziennych zadaniach, Gelato jest zdecydowanie dla Ciebie. Ten profil terpenowy wyróżnia się przede wszystkim
pobudzeniem kreatywności i skupienia, idealnie sprawdzi się przy czynnościach, które zmuszają nasz mózg do działania. Dodatkowo Gelato wyróżnia poczucie błogostanu i rozluźnienia, dlatego też pomimo pełnej koncentracji umysłu, po inhalacji poczujemy także wyraźne rozluźnienie ciała.
Kreatywność
Skupienie
Błogość
W blendzie terpenowym Gelato dominuje Limonen, który odpowiada m. in. za cytrusowy smak i zapach profilu, sam w sobie ma jednak właściwości przeciwzapalne, przeciwnowotworowe oraz antystresowe.
Kolejnym dominantem blendu jest Beta-Kariofilen, terpen, który faktycznie wiąże się z receptorem CB2 a co za tym idzie wpływa bezpośrednio na sygnalizację kannabinoidową organizmu. Zważając na fakt, iż receptor CB2 ogrywa kluczową rolą w zmniejszaniu stanów zapalnych, łagodzeniu bólu neuropatycznego a także jest związany z lękiem i depresją, Beta-Kariofilen jest w stanie łagodzić stany zapalne nerwów oraz być pomocnym w leczeniu zaburzeń stanów emocjonalnych.
Pozostałe związki terpenowe znajdujące się w profilu Gelato mają za zadanie potęgować i wzmacniać działania terapeutyczne kannabidiolu (CBD) i innych kannabinoidów, ponieważ jak wskazują badania najlepszego działania terpenów doświadczamy właśnie w synergicznym działaniu z kannabinoidami.

W smaku Gelato wyraźnie dominuje konopia z wyczuwalnymi aromatami owoców cytrusowych.

Bubba Kush

Bubba Kush polecamy osobą, które chcą by Pen towarzyszył im w chwilach odpoczynku, wyciszenia i pomógł w uzyskaniu głębszego i bardziej jakościowego snu, doskonale sprawdzi się także przy wieczornym oglądaniu Netflixa. Ten profil terpenowy oferuje odbiorcy przede wszystkim poczucie spokoju i rozluźnienia wyczuwalne zarówno w głowie jak i ciele. Jeżeli szukasz Pena, który pomoże Ci w regeneracji mięśni po treningu bądź ciężkim dniu w pracy, Bubba Kush jest zdecydowanie dla Ciebie. Co ważne, przy mocno wyciszającym działaniu nie powoduje on efektu wyłączenia myślenia, ponieważ działa także delikatnie skupiająco.
Spokój
Odpoczynek
Skupienie
Dominującym terpenem tego blendu jest Terpinolen, jest on zdecydowanie jednym z najbardziej wielowymiarowych terpenów konopnych, zapachowo jest on kombinacją aromatów, które dają nam konopie indyjskie. W Terpinolenie wyczuwalne są kwiaty, zioła a nawet cytrusy, które wspólnie dają bardzo świeży zapach. Inhalacja terpenu daje przede wszystkim poczucie uspokojenia i działa nasennie. Dodatkowo cechuje go duże działanie antybakteryjne.
Na drugim miejscu Bubba Kush pojawia się Beta-Kariofilen, terpen, który faktycznie wiąże się z receptorem CB2 a co za tym idzie wpływa bezpośrednio na sygnalizację kannabinoidową organizmu. Zważając na fakt, iż receptor CB2 ogrywa kluczową rolą w zmniejszaniu stanów zapalnych, łagodzeniu bólu neuropatycznego a także jest związany z lękiem i depresją, Beta-Kariofilen jest w stanie łagodzić stany zapalne nerwów oraz być pomocnym w leczeniu zaburzeń stanów emocjonalnych. To przede wszystkim ten terpen wpływa na uczucie spokoju i wyciszenia.
W profilu Bubba Kush znajdziemy także dużą ilość Mircenu, terpenu, który słynie głównie ze swojego uspokajającego działania, pozwala poczuć uczucie głębokiego spokoju i relaksacji. Występuje on także w chmielu, który jak wiadomo jest silnym środkiem uspokajającym.

Bubba Kush serwuje nam mocno roślinne i ziemiste smaki z delikatnie wyczuwalnym
kwiatowym posmakiem.

Zkittlez

Zkittlez działaniowo podobnie jak Bubba Kush pozwoli nam poczuć mocne uczucie rozluźnienia i spokoju, dodatkowo przenosząc nas w stan błogości. Idealnie nadaje się do stosowania przed zajęciami z jogi bądź medytacji.
Spokój
Odpoczynek
Błogość
Zdecydowanie dominującym terpenem w profilu Zkittlez jest Beta-Kariofilen, terpen, który faktycznie wiąże się z receptorem CB2 a co za tym idzie wpływa bezpośrednio na sygnalizację kannabinoidową organizmu. Zważając na fakt, iż receptor CB2 ogrywa kluczową rolą w zmniejszaniu stanów zapalnych, łagodzeniu bólu neuropatycznego a także jest związany z lękiem i depresją, Beta-Kariofilen jest w stanie łagodzić stany zapalne nerwów oraz być pomocnym w leczeniu zaburzeń stanów emocjonalnych. To przede wszystkim ten terpen wpływa na uczucie spokoju, które doświadczamy po inhalacji Vape Pena Zkittlez.
Na drugim planie blendu znajdziemy Humulen, terpen odpowiedzialny za ziemisto-pikantne nuty w smaku destylatu, przypominające chmiel. Działaniowo ten terpen wpływa na zniwelowanie zmęczenia i poczucia braku energii, pomocny jest także przy podnoszeniu wytrzymałości, m. in. seksualnej. Humulen ma także znakomite właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne dlatego jest w stanie działać jak antybiotyk.
Pozostałe związki terpenowe znajdujące się w profilu Zkittlez mają za zadanie potęgować i wzmacniać działania terapeutyczne kannabidiolu (CBD) i innych kannabinoidów, ponieważ jak wskazują badania najlepszego działania terpenów doświadczamy właśnie w synergicznym działaniu z kannabinoidami.

Smakowo Zkittlez oferuje wybijające się na pierwszy plan owoce i cytrusy z delikatnie wyczuwalną nutą ziół.

X